פרק ג'

מלחמת העולם השלישית,

"מתקפת ששת השעות" ותבוסת הג'יהאדיזם

כמו הנאציזם והבולשביזם במאה העשרים מופיע עתה השטן המסיט מהדרך בדמותו של האיסלאם הג'יהאדי  המייצג את כוחות המוות, החורבן והדיכוי. בעל אפיוני ג'נוסייד ותאוות שמד, שאינם נופלים מהנאציזם, התוקף את העולם מבית ומחוץ, לרבות ההרג הפנים איסלאמי. במאבק הקיומי הזה אין ברירה לעולם החופשי אלא לנצח; כמו שלא הייתה לעולם ברירה  מול הנאציזם.

 לכן נדרשת תוכנית ברורה להבסת הג'יהאדיזם, כשישראל היא היוזמת והמנהיגה, מהווה מודל להנחיה ולאימוץ לאומות החופש במלחמתן בג'יהאדיזם המכה מבית ומחוץייעודה של ישראל, שהתשתית לו כבר קיימת והונחה מאז הקמתה, להיות  הזרז, הקטליזאטור, מוקד המנהיגות המוסרית, היזם הטכנולוגי, הטקטי והצבאי, למאבק ולניצחון של כוחות החיים על כוחות המוות והחורבן המתגלמים כעת במלחמת העולם כנגד הג'יהאדיזם.

אין עם או אומה אחרים, שיוכלו להרים את נטל המנהיגות במלחמת העולם מול אויב האנושותאמריקה בנסיגה, סין מייצגת את כוחות הדיכוי, אירופה נסוגה לבלבול, ואילו הודו מתייצבת לימין ישראל. ישראל, היחידה היכולה להרים את הנטל, של מאבק וניצחון. לאחר שארה"ב של אובאמה השליכה מאחורי גווה את מנהיגות העולם החופשי, במאבקו מול הג'יהאדיזם הגלובאלי. בשלב הנוכחי נותרה ישראל, כמעט לבדה, המוצב הקדמי במלחמת העולם,  מלחמה שהעולם חייב לנצח בה.

ככל שעובר הזמן, איום הג'יהאדיזם גדל והעולם יידרש יותר ויותר לתת מענה למתקפתו. אולם המענה עצמו  מקיף הרבה יותר מאשר ניצחון צבאי או ביטחוני טכני בלבדעם זאת, התשובה הצבאית כשלעצמה גם היא חיונית להבסת הג'יהאדיזם. בחיבור  זה נפרסת הדוקטרינה הצבאית, הטקטית והאסטרטגית להבסת הג'יהאדיזם, המתבססת על היישום המיטבי והמרבי של התאוצה הטכנולוגית הנוסקת, ליצירת מכפילי כוח צבאיים טקטיים ואסטרטגיים, שמתמצים במודל צבא טכנולוגיה לישראל כמוצג בחיבור זה, והכנסת נשק הלייזר רב העוצמה, ובתורת לחימה מהפכנית, שעיקרה, להוציא את החיילים משדה הקטל ולהחליפם בעליונות טכנולוגית של רובו-לוחמה ודווקא משום כך לנצח.

ירושלים הניצבת בחזית המאבק הזה, חייבת להיות הראשונה לתת את התשובה הכוללת, ובשל כך בהכרח תהפוך לדגם פעולה שאומות החופש יאמצו במהרה במאבק הבלתי נמנע מול האיסאלם הג'יהאדי, עד להבסתו המלאהייעודה של ציון הפעם הוא להיות 'הצ'רצ'יל' של מלחמת העולם הזאת, שאנו כבר בעיצומה, אך אתגריה ואיומיה הולכים ומתעצמים ככל שחולף הזמן.

 

איומים קיומיים וייעודו של עם ישראל

המפץ הטכנולוגי שבשעריו כבר נכנסנו, משמעו שבכוח האדם לגרום לשני ההפכים הקיצוניים, מצד אחד הוא ניכנס לטריטוריה של הבורא, ביכולתו לשנות את טבע קיומו, יכולותיו לפעול ולשנות בעולם ואת העולם, הכוחות העומדים לרשותו של האדם, נוסקים מעבר לאופק ציפיותינו. אולם אותם מכפילי כוח טכנולוגים המאפשרים את התמורות המואצות לטובת המין האנושימאפשרים גם את האיומים המוחלטים על שלום העולם ועצם קיומה של הציוויליזציה כיצד האדם עתיד להיכנס לטריטוריה של הבורא, האם כשותף שיקורב אליולעידן של שפע, חירות, אהבה, והגשמת יעודאו כחוטא, כנגד הצו האלוקי שיגורש שוב מגן העדן שכבר נמצא בהישג יד. זוהי הדילמה הקיומית הניצבת לפני המין האנושי.

התאוצה הטכנולוגית מחמירה מאוד איומים קיומיים, ומאפשרת הרס ושיבוש התשתיות וביטחון האומות. בכך, חיבור זה נוגע רק בקצה המזלגהאנושות חפצת החיים, תהיה חייבת לתת מענה שיאופיין בעליונות טכנולוגית לאורך כל החזיתות. בפועל, נשמרת העליונות הטכנולוגית המוחלטת, בכל הנוגע ללוחמת רשת ולוחמה מקוונתשל מדינות חופש יחסי כישראל וארה"ב, על פני כוחות הטרור הדיכוי והמוות כמו, מדינת הטרור איראן והג'יהאדיזם השיעי והסוני על שלל ארגוניהם, חיזבאללה, החמאסאו 'המדינה האיסלאמית'.  אולם פער העליונות הטכנולוגית בתחומים אלה חייב להישמר ואף להתרחב ביחס לעתיד. בתחום עליונות טכנולוגית בלוחמת הסייבר, נראה שקברניטי ישראל מעודכנים במידה לא מבוטלת.

סוגיה אחרת היא האיום הגרעיני, ואיום התפוצה הגרעינית במזה"ת, שאותו מובילה איראן. מאמר מיוחד מוקדש לביאור משמעות 'מאזן האימה הגרעיני' מנקודת מבט אסטרטגית, כפי שנלמדה מהניסיון שהצטבר במאזן האימה הגרעיני שנוצר בין ארה"ב לברה"מ מתקופת סטלין והילך, והשלכותיו על ביטחון ישראל. מנקודת ראות אסטרטגית היסטורית זאת, האיום הגרעיני האיראני והשלכותיו מקבלים תפנית שונה מכפי שמקובל כיום לראות את האיום הגרעיני האיראני, בישראל של היום

2all - בניית אתרי אינטרנט